Grootschalige renovatie galerijflats Alblasserdam

Grootschalige renovatie galerijflats Alblasserdam

Gepubliceerd op:

Zoals in veel plaatsen is men ook in Alblasserdam hard bezig de toegankelijkheid van galerijflats te vergroten zodat bewoners langer zelfstandig kunnen blijven wonen.

Aan de Pieter de Hoochplaats is Zoontjens bezig geweest met het ophogen van de galerijen van drie grote flats. BAM, contractpartner van de woningbouwvereniging, schakelde Zoontjens in voor deze renovatie. Er is gekozen voor het Dreen®Ceramicaplus systeem met tegels in de kleur Brave Earth.

In april 2019 is gestart met de eerste flat en in maart 2020 is het project opgeleverd. De renovatie heeft de galerijen weer een mooie uitstraling gegeven. En heel belangrijk: de bewoners kunnen veilig, zonder obstakels, hun woning in.



Bekijk meer: https://www.zoontjens.nl/projecten/galerij-en-balkonophoging/galerijflats-pieter-de-hoochplaats-alblasserdam/

  
 

Een greep uit ons leveranciersregister

Unexus

Unexus stroomlijnt Omnichannel klantcontact via één platform, voor optimale bereikbaarheid en tevreden klanten ...

Van der Tol

De hoveniers van Van der Tol realiseren vooruitstrevende oplossingen voor een groene, gezonde en leefbare stad ...

GND Garantiedeuren

GND Garantiedeuren biedt opdrachtgevers en afnemers al meer dan 35 jaar zekerheid ...