“Duurzaamheid is voor ons een belangrijk uitgangspunt. We streven ernaar om woningen energieneutraal op te leveren. Bij de ontwikkeling van sociale huurwoningen stemmen we met de gemeente en woningcorporatie af wat de beste duurzame oplossing is. In dit project zijn dat zonnepanelen die het energieverbruik van de woning compenseren.”
De samenwerking tussen Tenten Solar, Veenvesters en Roosdom Tijhuis is niet nieuw. De bouw in Groenpoort is het tweede gezamenlijke project.
Mestebeld vervolgt: “Wij werken graag met vaste partners die weten wat er nodig is. Korte lijnen, transparantie en het nakomen van afspraken zijn essentieel – zeker bij seriematige woningbouw waar je in staat moet zijn om de gevraagde bouwplanning te realiseren. Tenten Solar voldoet aan al deze criteria en is daarmee een betrouwbare onderaannemer voor elk bouwbedrijf.”
